2018-2019 Akademik Yılında Üniversitemizi başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, aileleriyle birlikte mezun olmanın coşkusunu yaşadılar.

Bu yıl ilk kez Üniversitemiz Spor Kompleksinde gerçekleşen törene; Sinop Valimiz Sayın Köksal ŞAKALAR, Belediye Başkanımız Sayın Barış AYHAN, Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ercan DAĞDEVİREN, İl Jandarma Komutanımız Sayın Kıdemli Albay Halil ALTINTAŞ, Rektör Yardımcılarımız Sayın Prof. Dr. Ahmet TABAK ve Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Genel Sekreterimiz Sayın Mehmet ATLI, Fakülte Dekanlarımız, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürlerimiz, Kurum amirleri, Akademik ve İdari personelimiz ile mezuniyet heyecanı yaşayan öğrencilerimiz ve velileri katıldılar.

2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, tören geçişiyle başladı. Geçiş esnasından katılımcılar da alkışlarıyla mezuniyet sevinci yaşayan öğrencilerimize eşlik ettiler.

Boyabat Meslek Yüksekokulumuz birincilerinden İş Sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencimiz Sayın Cihan HAŞLAMA’ya plaketini ve başarı belgesini Müdürümüz Sayın Nazlı ÜLKER HANÇER, Boyabat Meslek Yüksekokulumuz birincileriden Emlak ve Emlak Yönetimi Programı öğrencimiz Sayın Nazmiye KAPIKIRAN’a  plaketini ve başarı belgesini Müdür Yardımcımız Sayın Öğr.Gör. Recep KURAL, Boyabat Meslek Yüksekokulumuz ikincisi İş Sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencimiz Sayın Rümeysa ÖZDEMİR’e ve üçüncüsü İş Sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencimiz Sayın Tahsin HAVUZ’a plaketini ve başarı belgesini Yüksekokul Sekreterimiz Sayın Mehmet Emin ERDOĞAN takdim etti.